Krewetkarium.eu Rss

Super Plants – nawóz akwariowy na miarę XXI wieku

Kategoria: Nowości

Na początku tego roku ukazał się nowy produkt wśród nawozów dla roślin, jako, że skierowany jest również do akwarystów posiadających krewetkaria, od razu przykuł naszą uwagę.

Już na pierwszy rzut oka, Super Plants idzie w całkowicie innym kierunku niż większość linii nawozowych. Kiedy wszyscy się rozdrabniają i najchętniej sprzedaliby nam odrębny nawóz do każdego gatunku roślin, tu otrzymujemy produkt, który według zapewnień producenta, sprawdzi się w każdym akwarium. To zdecydowany plus, bo nie trzeba się zastanawiać czy przeważają u nas mchy, łodygowce czy może inne niż zielone rośliny. Zagłębienie się w lekturę etykiety daje do myślenia, nawóz zawiera nie tylko niezbędne mikro i makro elementy, przełomowym dodatkiem jest zawarty w nim węgiel w płynie. Oznacza to, że nie musimy dozować trzech różnych produktów ani podpinać do zbiornika butli CO2, mamy tutaj jeden produkt, w jednym opakowaniu z wygodnym dozownikiem – 1 naciśnięcie na każde 50 litrów wody dziennie, czy może być prościej? Czy może być taniej?

No ale gdzie w tym wszystkim krewetki, które przecież nie lubią nawozów? Już na przodzie etykiety wyraźne zaznaczono brak miedzi, co od razu wyłapane zostaje jako ukłon w stronę skorupiaków, zwłaszcza krewetek. Miło, że ktoś pamięta o naszych ulubieńcach, zdecydowanie lubimy to!

Super Plants można kupić tutaj

Wyślij komentarz


osiem + = dwanaście